5 dimenze

Malí andělé

Tyto řádky by vám měli trochu spravit náladu po předchozí stránce Zázraky 5 dimenze, kde jsem sice psal pravdu, ale tak nějak mi to vyznělo zvláštně.
Většina lidí, kteří mají věštecké schopnosti a léčitelské schopnosti, patří mezi anděly žijící v lidském těle. Bylo běžné, a zatím to trvá i nyní, že tyto schopnosti získávali lidé nejčastěji okolo 8, 12 a 16 roku věku, hodně také okolo 32 a 33 roku věku, ale i kdykoliv jindy. Jsou to prostě lidé, kteří už vědí o co se jedná, já ale tento článek píši o zvlášť malých dětech, jejichž rodiče se na mě několikrát obrátili, abych jim to vysvětlil.

První moje zkušenost byla, když se malá sotva roční dívka postavila v postýlce a začala podávat hračky do prostoru, kde nikdo nebyl. Hned na to následovalo natahování rukou tak, jako by chtěla aby ji někdo pochoval. Když jsem ji načítal, tak jsem zjistil, že je psychotronik s velmi silným andělským zdrojem 53 andělů strážných. Hned jak nastala 5 dimenze, tak v necelém roku přešla okamžitě do 5 dimenze.

Druhý případ následoval hned nato. Jedná se opět o dívku, kdy mě její matka hlásila, že tato dívka něco vidí. Přesto, že měla jen 14 měsíců jí jasně ukázala co vidí. I u této dívky jsem potvrdil věštecké a léčitelské schopnosti a velmi silnou andělskou ochranu. Přesto, že nevěřím lecčemu, tak jsem dostal i třetí důkaz. Obrátila se na mě rodina pro kterou jsem kdysi dělal poměrně rozsáhlou věštbu. Chtěli vysvětlit nějaké věci a k tomu patřilo i načtení nového člena rodiny. Byla to opět malá holčička, která měla v prvních dnech života nějaké problémy. Při její kompletní diagnostice jsem zjistil, že se narodila přímo jako anděl a opět s velmi silnou ochranou. Vyšlo mi i to, že s ní bude skutečně léčitelka. Toto jsou opravdoví malí andělé, kteří jsou už od úplně nejmenšího věku v 5 dimenzi. My starší, co jsme tyto schopnosti získali, nebo ještě získáme ve 3 dimenzi, si tu novou pátou musíme nějak zasloužit, oni se přímo do ní rodí. Uvidíme, jestli nám nesou nové poselství, nebo jak budou myslet. Každopádně je to fakt, na který musíme brát ohled.

Pavel Vnučko