5 dimenze

Pátá dimenze – velká šance pro lidstvo

K napsání této stránky mě přiměla jedna z mých posledních klientek, která má v současnosti velký problém s kletbou. Řekla mi: já vím, že mám velký problém, chci to změnit a dostat se také do páté dimenze. Právě toto mě přivedlo k tomu, abych konečně tyto řádky napsal.
Asi tak před dvěma lety jsem si načítal budoucí životy s přímou návazností na konec světa o kterém se poměrně hodně psalo. Už tehdy jsem věděl, že v roce 2012 konec světa nebude a lidstvo dostane jinou šanci. Protože jsem se ale jen s těmito odpovědmi nesmířil, snažil jsem se zjistit, jak to s tím koncem světa je. Mám velmi přesné informace a poměrně dost přesná čísla, je to ale zatím odloženo, proto o tom psát dále nebudu.

Nějaký čas na to, jsem zaslechl řeči o přechodu lidstva do jiné dimenze a o celkovém ozdravení. Prvně jsem tomu nevěnoval žádnou pozornost, protože všichni víme, že lidé jsou různí a vždy se najde člověk, který se chová jinak než ten druhý. Je spousta problémů a neshod, jak mezi jedinci, tak mezi skupinami a dokonce i mezi celými národy. Najednou jsem si ale uvědomil souvislosti s tím co dělám ( ezoterikou, tajemnem atd. ) Každý poctivý člověk, co se tímto oborem zabývá je v páté dimenzi. Toto mohu potvrdit, protože při načítání nejen kolegů, zájemců o ezoteriku, ale i většiny dalších klientů jsem zjistil, že jsou také v páté dimenzi.

Jedná se vesměs o hodné, slušné a poctivé lidi, kteří mají nějaké problémy. Jsou to lidé, kteří chtějí pomoci, jak sobě, tak i druhým a právě taková by měla pátá dimenze být. Láska, cit a pochopení. Pestrost lidstva, jejich názorů a postojů nejspíš jen tak někdo nezmění a asi by to ani nebylo správné. Právě tato pestrost a různorodost, by měla být spíš plus a ne naopak. Lidé v této dimenzi by si měli uvědomit, že neustálé dohadování nás rozděluje a místo toho hledat to co máme společné, ale přitom si vážit rozdílů. Jsou jedinci, ale i skupiny, kterým se tento přestup pravděpodobně nepodaří okamžitě a zůstanou určitý čas před "branou".
Podle mých andělských rádců je v současnosti v páté dimenzi 52 % lidstva. Největší přestup by se měl dít v roce 2013 – 2014, který bude na tento krok nejvhodnější. Za tyto dva roky bude ve vesmírných knihách zaznamenáno 73%. Plný počet 100 % by měl být zaznamenán v roce 2019. Znamená to pro nás všechny nejspíš něco nového a důležitého, to ale poznáme v nejbližších letech sami. Nabízí se mi různé úvahy ve spojitosti se současnou finanční krizí a nejspíš to tak asi i je. Zůstanu ale raději v nadvědomí,protože jako věštec nemohu a ani nechci tyto věci hodnotit. Moc děkuji těm, kteří si tyto řádky přečetli i těm, které to přivedlo k zamyšlení.

Pavel Vnučko