Zázraky 5 dimenze

Zázraky 5 dimeze

Tato stránka je první, kterou píši v 5 dimenzi. 5 dimenze začala přesně 21.12.2012, kdy všichni očekávali předpovězený konec světa.
Zhruba 2 roky před tímto datem jsem věděl, že žádný konec světa nebude, protože už v tu dobu jsem měl načtený svůj další budoucí život. Prostě mě napadlo, že když mohu načítat minulé životy, tak proč bych si nenačetl život budoucí. Je sice pravda, že jsem o tom mohl napsat již dříve, ale tak nějak jsem to nepovažoval za důležité už z toho důvodu, že všichni psali "Konec světa". Pokud lidstvo něco čeká, tak to nebude konec světa, ale apocalypsa.
Nedávno začala nová dimenze, kterou lidstvo dostalo velkou šanci ukázat, jak to vlastně se sebou i celým světem myslí. Teď se teprve ukáže, kdy tato další apocalypsa, která už se několikrát opakovala přijde.

Jsou to zhruba 4 měsíce, kdy přechází velká spousta lidí ze staré 3 dimenze do dimenze nové páté. Toto co píši, psal jsem a budu psát jsou mé poznatky z práce s mými klienty. Dnes už mám spoustu viditelných důkazů, že tato nová dimenze skutečně existuje a působí na spoustu z nás.
Hlásí se mi stále větší množství klientů s tím, že se mění, jsou citlivější, vnímavější, více trpí, necítí se ve svém těle, nechápou co se s nimi děje atd. Těch změn je neskutečné množství. Já jsem je nazval jako "zázraky", protože jak by se to dalo jinak nazvat- když za vámi přijde člověk, který před nedávnem byl nepsychotronik, tvrdý materialista a realista a najednou se změní v psychotronika, citlivého romantika a snílka. Hodně často k tomu získá i věštecké, nebo léčitelské schopnosti. Někteří z nich hned po této přeměně přestupují ze 3 do 5 dimenze, která ještě několik let bude souběžně probíhat s dimenzí 5, aby každý dostal šanci do ní také přestoupit. Tady jsem zatím psal o zázracích 5 dimenze, ale musím popsat i druhou stránku.
Tak, jak se spousta lidí mění k lepšímu, tak se ale na druhé straně ukazují i problémy, které s tím souvisí. Co se děje ve světě všichni velmi dobře víme. Já pracuji v podstatě úplně na té nejnižší úrovni, kde to všechno začíná. Kdysi nás učili, že rodina je základ státu. Časem jsme ale všichni zjistili, že přibývá rozvodů, mladí lidé nepovažují za důležité, aby měli oddací list, lhaní je úplně běžná věc, nikdo si ničeho neváží atd. Není to pěkné, nerad o tom píši, ale prostě je to fakt.
S tím souvisí i to, že nacházím neskutečné množství záporných až černých energií mezi lidmi, které se velmi často mění v kletby. Je sice pravda, že se mi to daří likvidovat, protože jsem exorcista i když jsem to nikdy takhle zpříma napsat nechtěl.
Jako andělský věštec jsem vždy chtěl psát jen o dobrých věcech, ale myslím si, že toho "mazání medu okolo úst" bylo už dost. Běžně se setkávám s kletbami sahajícími až do 11 století, dokonce jsem nedávno řešil i Voo doo. To byly staré kletby. Za spousty rozpadů manželství mohou ale kletby nové. Lidé se proklínají, aniž by si to uvědomili. Jeden z takových nepěkných rekordů dosáhla jedna z mých pozdějších klientek, která mi tvrdila, že ona neproklíná, pouze nadává. Když jsem ji načetl, zjistil jsem, že má na sobě 137 zbloudilých duší a že se v podstatě 28x sama proklela, tím že se snažila proklet člověka se schopnostmi – anděla. Kletba může vzniknout klidně vynešením 2 slov. Možná to vidím tak proto, že právě s těmito věcmi pracuji. Já vím, že nikdy není nic ideálního, vím i to, že je materiální svět a s největší pravděpodobností ještě dlouho bude. Vím, ale i to, že.............................

Zatím si přečtěte další zajímavou stránku, která bude následovat po jménem Malí andělé. Těm, kterým se to nelíbí se omlouvám, ale nesmím lhát.

Pavel Vnučko