Láska

Láska

Jedny z mých posledních stránek byly 5 dimenze a následovali Světlonoši.
Neustále mě napadaly úvahy typu: zlepší se vztahy mezi lidmi, proč přibývá prokletí, co bude s lidstvem? Pátou dimenzí jme dostali velkou šanci všechno napravit. Za tím to vypadá stále na větší a větší zmatek. Všichni dobře víme, co se děje u nás, ale i v zahraničí.

Nebudu se rozepisovat do dlouhosáhlých úvah a napíši Vám přímo, co mi řeklo moje kyvadlo. Zaměřil jsem se hlavně na lásku která by měla být nosným pilířem celého přerodu lidstva a procentuálně otestoval národnosti, nebo státy, které mě napadly, nebo ke kterým mám nějaký bližší vztah. Světadíly jsem přidal pro zajímavost.

Láska v %

Česká republika63
Slovensko63
Španělsko71
Itálie71
Francie61
Německo56 (45)
Rusko73
Bělorusko75
Ukrajina75
Řecko69
Tunis93
USA67
Chorvatsko77
Černá Hora76

Velmi zajímavé jsou světadíly.

Evropa66 – 75
Severní Amerika75
Jižní Amerika95
Asie85
Austrálie 60 – 75

Hodnoty, které mají dvě čísla, jsou rozkolísané tím, že se s největší pravděpodobností v těchto místech mění myšlení obyvatel. Věřím tomu, že každý z Vás, kdo se těmito věcmi zabývá, nebo se o to jenom zajímá, tak mu to hodně řekne. Možná bude zajímavé po určitém čase všechno otestovat znovu, abychom viděli, co s námi za tento čas pátá dimenze udělala, nebo jak využíváme šanci, kterou jsme jako lidstvo dostali. Je to určitý test, možná jednoduchý, ale hodně se z toho dá vyčíst.

Pavel Vnučko