Pavel Vnučko - Světlonoši – nositelé lásky

Světlonoši – nositelé lásky

Zdravím všechny na další stránce napsané jedním dechem, která přišla velmi krátce po stránce 5 dimenze, protože s ní úzce souvisí.

Pátou dimenzí dostalo lidstvo další šanci vyhnout se apocalypse a to svým přechodem do nejvyšší dimenze. Tento přechod nebude lehký. Vypadá to sice že v roce 2019 tam máme být všichni nehledě na národy, menšiny i jednotlivce, ale bude hodně dlouho trvat než se to všechno seřadí aby to fungovalo jak má. Hned při psaní páté dimenze jsem si říkal, že přeci není možné v tak krátké době několika let všechno seřadit tak, aby to fungovalo, jak má.
Hned na to jsem dostal od svých andělů další odpověď.

Všichni dobře znáte dnešní uspěchanou dobu a víte co se kolem nás všech děje. Ve zprávách převládají ty špatné, dobré se někam strácejí. Přechod do páté dimenze má toto všechno změnit, mají být opět mezi lidi "rozeseta zrníčka" lásky, pochopení, tolerance, pomoci a naděje. Právě toto je práce světlonošů – nositelů lásky.

Teď Vám prakticky odpovídám na zmínku z některé stránky kde jsem psal o malých dětech které získávají věštecké a léčitelské schopnosti často i ve 4,8,12,16 letech (v těchtoch letech to bývá nejčastější). Právě u těchto mladých lidí se často setkávám s žádostí o odbloky nebo pozastavení těchto schopností alespoň do dospělosti. Často s tím přicházejí různá zjevení, vize apod., které tyto mladé lidi děsí což docela chápu. Tyto vize má i mnoho dospělých a právě mnoho z nich je zařazeno mezi schyzofreniky. Jedná se také většinou o světlonoše i když se to někdy posune jinam. Jsou to také bytosti které mohou a dělají chyby, mají a budou mít svoje problémy i přes svoje shopnosti.
Každý kdo má 32 nebo 53 andělů strážných je světlonoš (anděl v lidském těle). Je úplně jedno jestli má 4 nebo třeba 80 let. Není den, kdy bych alespoń jednoho nenašel.
Teď realita. Právě na práci těchto světlonošů bude v páté dimenzi záležet, jak budou dávat všechno do souladu, věštit, léčit, ukazovat nejen budoucnost, ale jak budou pracovat, pomáhat, prostě svítit správně na cestu. Budou všude (prakticky jsou). Najdete je ve všech profesích lidské činnosti a ve všech skupinách, národech, rasách. Je sice pravda že někde jsou méně zastoupeni, ale to se bude časem měnit.
Na nich bude záležet jak dlouho bude trvat pátá dimenze,oni povedou lidstvo k dalšímu přerodu.
To ale zas nechám otevřené i když vidím několik století, možná i dál, zatím o tom psát nemám. Pokud tuto šanci ve svém životě dostanu, napíši, pokud ne, tak to napíše jiný andělský věštec.
Děkuji všem, co si tyto řádky přečetli a ještě více těm, co se nad tím zamysleli.

Pavel Vnučko