Exorcismus a snímání kleteb

Exorcismus a snímání kleteb

Nastal čas, kdy mi moji andělé povolili napsat tuto stránku. Už název s největší pravděpodobností nažene někomu strach, hlavně těm, co si najdou slovo "exorcizmus" a narazí na stránky, které popisují staré praktiky z minulých století. Když je k tomu ještě přidaný obrázek člověka s vyboulenýma a krví podlitýma očima, tak se bojí téměř každý. Je to něco podobného, jako ve starých hororech. Nikdy jsem se s ničím podobným u svých klientů nesetkal i když i já díky svým schopnostem často poznám kletbu z očí. Nejedná se ale o žádné opuchliny, podlitiny, ale spíše o zvláštní pocit strachu, vyplašenost a u některých jedinců to může být úplně naopak, jako bych z nich cítil jakousi zvláštní namyšlenost, pohrdavost, nebo něco podobného. Takoví lidé na Vás mohou působit jakkoliv, ale rozhodně z nich nejde strach.
V dnešní době je exorcizmus ( jak ho praktikuji já ), něco úplně jiného. Nikoho to neděsí, nebolí a nikoho se ani jedním prstem nedotknu. Pracuji osobně, ale i stejně jako při věštbě a léčení na jakoukoliv dálku, mnohdy i do zahraničí. Všechny výsledky jsou v podstatě stejné.

S nástupem 5 dimenze se objevují nové a nové problémy a současně s nimi vzrůstá zájem i o exorcizmus. Hlásí se běžní lidé, ať psychotronici, nebo nepsychotronici, ale i poměrně dost andělů žijících v lidském těle, kterým se také přestává dařit.

Rodinné kletby

Hodně se objevují kletby na jejichž konci je většinou anděl žijící v lidském těle ( člověk s věšteckými, léčitelskými, či jinými schopnostmi ). Tento člověk není prokletý, protože ho není jako anděla možné proklet, ale je paralizovaný ( oslabený ) zbloudilými dušemi. Většinou se tito lidé shodují v tom, že se jim nedaří ať dělají co chtějí.
Vždy jsem za tím našel kletbu sahající nejčastěji do 6, 7, 10, 11, 13, 15 a 17 století, tedy kletbu, která jde většinou ( což je také zvláštní ) po línii žen. Mnohdy i více jak 15 generací za sebou. Téměř vždy je prokletá žena ( která se načítá jako energetický upír ) a svého potomka, či potomky má s andělem žijícím v lidském těle. Je to samozřejmě ještě mnohem a mnohem složitější a je potřeba prověřit poměrně dost dalších věcí. Každý exorcista, který se těmito problémy zabývá zná různé svoje finty, jak kletbu rozeznat, pořádně ji načíst a hlavně se ji snažit sejmout tak, aby si sám neublížil. To záleží na jeho síle ( andělské ochraně ) a pochopitelně na schopnostech. Tyto staré rodinné kletby bývají velmi často provázeny i stovkami převtělených, zbloudilých a prokletých duší. Toto všechno je potřeba pořádně rozmotat, načíst a postupně odvéct duše za světlem a kletbu sejmout.

Prokletí domů, rodinných sídel a podobně

Občas se objevují i kletby, kdy mě klienti osloví s tím, že se jim v domě nedaří, vidí duchy, někdo je straší, zničehonic je napadne vlastní pes, stávají se jim zvláštní, až nepochopitelné úrazy atd. Často se okolo této kletby objevují až neuvěřitelné jevy, věci se samy přemístňují, pohybují apod. I za těmito problémy jsem vždy našel kletbu, nebo něčí působení třeba na dálku. Řešení právě těchto problémů patří mezi ty nejtěžší a nejproblematičtější.

Současné kletby

V dnešní době se setkávám s úplně jiným typem kletby. Všichni dobře víme, jak se rychle všechno řeší, každý se neustále za něčím žene a podle toho i vypadají partnerské vztahy. Partneři se většinou rozcházejí pro hlouposti a tolerance, jakési pochopení toho druhého ( že by i on mohl mít svůj názor ) kamsi zmizelo. 5 dimenze by toto měla postupně vylepšovat.
Dnes to zatím funguje tak: "Nesouhlasíš se mnou, tak jdi ( táhni ) třeba do..." Tak nějak je založeno na novou kletbu. Jsou lidé s různými schopnostmi, spousta andělů, kteří o tom ani netuší, že mají ochranu proti prokletí.
Partneři se často nevědomky proklejí. Když prokleje běžný člověk bez ochrany svého andělského partnera, tak je jasné, že se prokleje sám, protože se mu to odrazí. Anděl se totiž za normálních podmínek nedá proklet.
Pokud ale tento anděl zareaguje a snaží se kletbu vrátit, tak se okamžitě prokleje sám a přijde o všechny schopnosti, které do této doby měl, ztratí celý andělský zdroj i toho posledního anděla, který by mu měl jako běžnému smrtelníkovi zůstat, aby ho chránil. Je jedno, jestli ho hlídalo 32 andělů, 53 andělů, nebo měl otevřený andělský zdroj.
Andělé prostě proklínat nesmí. Po sejmutí kletby mu to všechno mohu vrátit nazpět a opět z něho udělat anděla.

Zvláštní typy kleteb

V nedávné době jsem narazil na kletbu, která vypadala jako běžná stará rodinná kletba, prokletí někam do 16 století, spousta duší a opět všechno končilo na jedné ženě. Všichni, kteří s ní žili v domácnosti měli nějaké zvláštní zdravotní problémy, problémy se sousedy, kolemjdoucími apod. Když jsem pomalu toto všechno začínal rozkrývat, tak jsem zjistil, že je na to navázána spousta dalších lidí, kteří občas k této rodině nejenom přijedou na návštěvu, nebo se jen tak přijedou podívat na dům. Většina z těchto návštěvníků byli také pod kletbami. Nakonec se tento konkrétní případ podařilo úplně otevřít.
Tento dům kdysi dávno, ještě před přestavbou sloužil jako jakási čarodějnická usedlost, kde se scházeli různí obyvatelé z vesnice i odjinud a v podstatě proklínali co se dalo. Bylo potřeba odblokovat i spoustu sousedů v okolí. Očití svědci údajně "prý" viděli chodit v zástupu duše z nedalekého hřbitova.

Další zvláštnost

Občas se setkávám i s lidmi, kteří proklínají jakoby se záliby. Často u nich nacházím velké množství prokletých zbloudilých duší. Na svůj dotaz, proč proklínají, když potom neuvěřitelně trpí, mi říkají : "My neproklínáme, my jenom nadáváme". Právě za tímto názorem jsem našel paní, která byla 38 krát prokletá. Ona prostě jenom nadávala, nezjišťoval jsem kolikrát, akorát vím jen to, že měla okolo 140 zbloudilých duší a 38 krát si znásobila kletbu, nejspíše narazila na anděla. Její syn v tom byl trochu slabší, ale bylo to něco podobného.
To jsou prostě typy lidí, kteří proklejí běžícího psa na chodníku, hlasatelku v televizi, politika, souseda a všechno co kde zahlédnou. Vypadá to, jako kdyby se tím bavili. I když se jim to sejme, odblokuje psychika, nadělají různé ochrany, tak po čase to nasbírají zpět. Trpí, ale dělají to dál a dál.
I tato nová "moderní kletba" může vyvolat velké zdravotní problémy a po určité době zkrátit život o 7 – 8 let. Dopady kleteb jsou různé. Je spousta hodných lidí, kteří se v rozčílení dostanou 2 slovy pod prokletí a pak trpí. Já nikoho nesoudím, každému komu se toto stalo, ví velmi dobře co to obnáší. Chodí mi spousta klientů s tím, že jsou asi prokleti, že mají prostě tento pocit. Většinou jim to potvrdím ( 80 % ).

Ano, dnes už píši jasně, že jsem exorcista, nikdo se toho nebojte, nemůže se vám nic stát. Mohu vám jenom pomoci. Ten, kdo si musí dávat hlavní pozor jsem já, abych na sebe něco nenatáhl.

Vždy existuje cesta jak dál.

Pavel Vnučko