Pavel Vnučko - Jak otěhotnět?

Chcete, ale nemůžete otěhotnět?

Zdravím všechny, co přijdou na tyto stránky. Budu se zde vyjadřovat a psát věci, které jsou mým zjištěním a mou praxí prověřené.
V dnešní době se stále více párů pokouší o rodinu, ovšem bez úspěchu. Podstupují pak různé léčebné procedury a velmi drahá umělá oplodnění. Tato problematika je velmi složitá, často ale k dosažení úspěchu stačí jen pomoc, kterou Vám chci nabídnout.

Jak postupuji:
1. Hlavní je načtení klienta, jak při klasické věštbě přes karmickou zátěž (karmu) a načtení kompletní diagnostiky zdravotního stavu i se všemi hodnotami (tlak, cukr, pH apod.) K tomu je potřeba zjistit i plodnost partnerů. Často provádím i snížení karmické zátěže a poskytuji podporu klientům svými ozdravnými energiemi.

2. Z těchto informací zjistím kde je problém (např: psychika, zjištěné hodnoty, snížená plodnost muže, nepravidelné plodné dny ženy atd.) Plodné dny mohu vypočítat i mnoho let dopředu. Toto všechno mohu dělat na jakoukoliv dálku- není tedy nutné klienta ani vidět, ani slyšet. Všechno provádím pochopitelně bezdotykově.

Pokud máte tyto problémy, klidně mi zavolejte, nebo napište e-mail.
Pavel Vnučko