Pavel Vnučko - Věštecké a léčitelské schopnosti

Věštecké a léčitelské schopnosti.

Zdravím Vás všechny na stránce kterou jsem chtěl už dávno napsat, abych konečně rozehnal fámy některých klientů, kteří za mnou chodí s tím že někdo někde napsal, že věštecké schopnosti může mít každý, ba dokonce že i léčit může každý.
Souhlasím s tím že silou vůle může každý v případě nemoci na sobě zapracovat, to ano, nemůže ale rozhodně pracovat jako léčitel. Pochopitelně že jsou i takoví, kteří si to myslí a věští nebo léčí. Říkají svým klientům často věk, kolik se dožijí, zasahují jim do karmy (kde vymazávají různé úseky z jejich životů ) apod. Někteří opravdu schopnosti mají, pracují ale jinak než my, co máme napojení na anděly. Často se zmiňují o něčem černém, pokud to hned není "černá magie",hodně z nich mluví o "třetím oku". Viděl jsem jejich práci a měl možnost pracovat pro jejich dřívější klienty, kteří na tom byli psychicky dost špatně.

Jak je to ale se schopnostmi opravdu.

Již několikrát jsem se setkal s kritikou od kolegů, že říkám o schopnostech těm kteří je mají a tím dělám konkurenci. Ano, říkám, protože jim to tajit nemohu a taky by to nemělo žádný význam. Mě to nikdo neřekl ani když jsem se na to ptal přímo těch, kteří pracují jako profesionálové a veřejně. To jsem už o schopnostech věděl, jen jsem to chtěl mít potvrzené.
V ČR je z celkového počtu občanů 45% nepsychotroniků, kteří tyto schopnosti získat nemohou. Věštecké schopnosti může získat pouze psychotronik díky své vysoké karmě (karmické zátěži). Psychotroniků je v našem národě 65% a z toho má tento dar 6,1% obyvatelstva. Nejmladší ho získal ve 4 letech (dnes tato paní má 91 let). Tyto schopnosti jsou poměrně běžné u 8-12 letých dětí, pak je často získávají mladí 16 letí lidé. Můžete je ale získat v jakémkoliv věku, pokud jste psychotronici.
Občas mne žádají rodiče, abych je "toho" zbavil. To pochopitelně udělat nemohu, protože jsem jim tento dar nedal, nemohu jim ho ani vzít. Mohu jim to ale pozastavit na libovolnou dobu a pak třeba znovu spustit.

Lidé, kteří tyto schopnosti mají řadím do dvou hlavních skupin:
1. Věštci (psychotronici)
2. Věštci a léčitelé (psychotronici a biotronici - šamani)

Samozřejmě se o každé ze skupin dá velmi mnoho napsat, liší se hlavně počtem andělů, kteří pro ně pracují, sílou, schopnostmi ale i technikou, kterou používají. Ta ale nehraje roli, jestli dotyčný pracuje s kartami, kyvadlem, tužkou, věští z koule a nebo používá některou techniku bez pomůcek. Záleží spíš jak tuto techniku ovládá. U biotroniků pak hrají hlavní roli energie, které používá, jakou mají sílu,jak je umí použít a využít.
Ještě jednou a jasně: Být věštcem a léčitelem se nedá naučit, je to dar, až pak je potřeba naučit se techniku, každý kdo tvrdí něco jiného, tak buď neví s kým pracuje (neví odkud dostává informace) nebo opravdu úmyslně lže.

Pavel Vnučko